Kemalpaşa, 7087. Sk. No 26/B, 35060 Bornova/İzmir (0232) 467 57 82

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Hassa Pazarlama Petrol Ürün Otomotiv Temizlik Ürün Gıda Sanayi Ticaret Ltd. Sti, 2007 yılında Kırklareli Babaeski’de kurulmuş, yaklaşık 15 yıldır oto bakım ürünleri, madeni yağlar ve akaryakıt istasyonlarının ihtiyaç duyabileceği ürünlerin temini konusunda Ege, Trakya, Marmara ve Akdeniz bölgesinde aktif, olarak hizmet vermektedir.

"Akaryakıt hizmetlerini müşterileriniz için kolaylaştırırken marketinizi ürün seçeneklerimizle sürekli yeniliyor “Yorulmadan Hizmet” anlayışı ile müşterilerinizin yolculuk esnasında tercih edeceği ürünlere daha rahat ulaşmasını sağlıyoruz. "

Hassa Pazarlama, kalite ve müşteri memnuniyetini esas alarak üstün hizmet anlayışı ile akaryakıt sektöründe ürün pazarlamasını tüm Anadolu’ya ulaştırma amacındadır.

Hassa Pazarlama olarak hedefimiz “Kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı, güvenilir ve dürüst” bir yapıyla kurumsal hizmet veren bir şirket olarak bilinmektir. Bu hedefi başardığımıza inanıyor ve kuruluşumuzdan bugüne kadar kaliteyi hedefleyen akaryakıt istasyonlarıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Standartları korumanın, onlara ulaşmak kadar zor olduğunun bilincindeyiz. Bunun için:

Vizyonumuz

Sunduğumuz ürün ve hizmetler ile daima yenilikçi olarak sektöründe bir Türkiye şirketi haline gelmek, Türk ekonomisinin gücüne güç katma, sürekli gelişim ve inovasyon yaratmaktır.

Firmamız her yıl ortalama % 15 oranında büyümekte ve her yıl basamakları tek tek tırmanarak tüm akaryakıt istasyonlarında yerini almaktadır.

Her geçen gün, pazar payını ilkeleri doğrultusunda büyütmeyi planlayan firmamız, kalite ve hijyen standartları ile daha çok tüketiciye ulaşmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

Geçmiş tecrübemiz ve geleceğe olan inancımız, Türkiye’nin her yerinde birlikteliğimizi her geçen gün artırmaktadır.

“Sektörün ve tüketicinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeni ürünlerle yolumuza devam ediyoruz.”